Orchidea | storczyk

Nowe produkty

Najpiękniejsze fototapety ze Storczykiem i Orchideą. Proponujemy modele z kwiatowymi, popularnymi wzorami. Jednym z nich jest fototapeta storczyk, czyli jedna z najpopularniejszych opcji wybieranych przez klientów. Zielona, różowa, biała, czerwona, fioletowa orchidea lub storczyk idealnie dopasuje się do kolorystyki wnętrza. Zamówienia można składać m.in. przez telefon: 723-555-725. Akceptujemy również płatność przy odbiorze. Każdy ze wzorów dopasujemy idealnie na wymiar ściany, dzięki czemu nie musisz obawiać się o to, że wybrany wzór nie będzie dobrze leżeć na danej powierzchni.

Storczyk na fototapecie
Pokazywanie 1 - 18 z 18 elementów
Różowa Orchidea

Fototapety ze storczykiem – zdjęcia kolorowe, czarno-białe i artystyczne w Agaton Studio

Fototapeta storczyk od zawsze plasuje się na top liście najpopularniejszych dekoracji do naklejania na ścianę. Niezależnie od tego, czy jest to sypialnia, kuchnia, przedpokój, salon – zawsze wzbogaca wnętrze i sprawia, że mieszkanie poprawia swój wygląd. Tutaj kupisz modele winylowe na fizelinie, które są bardzo proste w naklejaniu na ścianę. Klej nakładamy jedynie na tynk, a następnie dociskamy do mokrej ściany suchy bryt fototapety. To doskonały i prosty sposób na odświeżenie wyglądu swojego salonu, sypialni, przedpokoju, albo kuchni czy łazienki. Wysokiej jakości zdjęcia, dobrane na wymiar wzory – wszystko to sprawia, że ten rodzaj dekoracji nabiera zupełnie nowego, artystycznego charakteru, który dodaje uroku i przestronności wszystkim pomieszczeniom.

Stylowa, elegancka, wysokiej jakości fototapeta. Storczyk, orchidea w Agaton Studio

Do każdego wnętrza pasuje inna fototapeta. Storczyk może występować więc w intensywnej kolorystyce, jak i w stonowanej czerni i bieli. Niektóre wzory posiadają dodatkowe tło, np. łososiowe, czy tło wnętrza domu, a niektóre posiadają jedynie kwiat i tło w postaci czarnej albo białej powierzchni. Wszystko zależy od naszego gustu i upodobań – orchidea może być również w formie artystycznej, np. w sepii, która wprowadza do wnętrza nieco nostalgii. Różnokolorowe opcje sprawdzą się przede wszystkim w minimalistycznych wnętrzach, gdzie potrzeba nieco barw, aby ożywić ściany w danym pomieszczeniu i dodać im nieco niestandardowego charakteru. Co więcej, to idealna opcja to małych salonów lub sypialni.

Dobrze dobrana, jasna fototapeta storczyk może stanowić doskonały sposób na powiększenie wybranej przestrzeni. Do niewielkich wnętrz poleca się zwłaszcza jasne dodatki i ozdoby, ponieważ wprowadzają wrażenie rozświetlenia i tym samym wpływają na optyczny odbiór danego metrażu. Podłużne, poziome modele poleca się też do kuchni, gdzie często nie mamy miejsca na umieszczenie innych dekoracji, albo po prostu stawiamy na praktyczność i chcemy jedynie umieścić coś na ścianie, zamiast zawalać dodatkami blaty i szafki. To nowoczesna forma urozmaicenia wnętrz, w których króluje minimalizm, oraz idealne dopełnienie pomieszczeń, w których potrzeba nieco koloru i ożywienia.

Fototapeta ze Storczykiem
Kolorowa Fototapeta z Orchideom

Piękne fototapety ze storczykiem. Bezpieczne, unikalne i trwałe

Dlaczego warto wybrać właśnie naszą ofertę? Ze względu na wysoką odporność na zużycie, atest klasy niepalności, szeroki wybór, idealne dopasowanie do wymiaru ściany, a także bezpieczeństwo użytkowania. Każda fototapeta drukowana jest farbami lateksowymi, które nie wydzielają żadnych szkodliwych substancji. Dzięki nietoksyczności (potwierdzonej certyfikatem Zielonego Łabędzia), mogą być stosowane w mieszkaniach, szkołach, przedszkolach, czy szpitalach.