do przedpokoju

Nowe produkty

Ładne fototapety do przedpokoju winylowe na fizelinie, które zamówisz na wymiar ściany. Każdą tapetę możemy zalaminować wzmacniając jej odporność na uszkodzenia mechaniczne. Z nami zadbasz o estetykę przedpokoju - wizytówki swojego domu.

na stronę
Pokazywanie 1 - 21 z 369 elementów

Przedpokój jest pomieszczeniem, które pomimo iż ma dość nikłą rolę w porównaniu do innych przestrzeni w mieszkaniu, mówi najwięcej o gospodarzu. Wchodząc do mieszkania pierwszą rzecz jaką można zobaczyć jest właśnie przedpokój a jak każdy wie pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Ponieważ fototapety w przedpokoju zawsze przyciągają uwagę, ozdobienie tego pomieszczenia taką dekoracją z pewnością poprawi status gospodarza w oczach gościa. Jak zawsze jest wiele sposobów by ozdobić jedno pomieszczenie i tym razem nie ma wyjątku. W tej kategorii specjalnie przygotowanej właśnie w celu zebrania w jednym miejscu jak największej ilości wzorów które w jak najlepszy sposób ozdobią przedpokój. Dzięki nim znalezienie doskonałej fototapety do przedpokoju jest tylko kwestią czasu z nutką cierpliwości. Przeszukując tę galerię natknąć się można na zadziwiające abstrakcje, monumentalne i klimatyczne budowle, dzieła natury przedstawione w niezwykle interesujący sposób, a ponadto wiele innych które nie dają się w żaden sposób sprecyzować do konkretnej kategorii. Ponad to wiele wzorów występuje w połączeniu różnymi trybami kolorystycznymi które nadają im zupełnie nowy wyraz.

Fototapeta do wąskiego przedpokoju

FOTOTAPETY DO WĄSKIEGO PRZEDPOKOJU

Gdy dekorujemy pomieszczenie takie jak przedpokój, które zazwyczaj jest niewielkie i dość ciasne, musimy dokładnie przemyśleć pomysł na fototapetę do przedpokoju. Najlepszym wyborem do tego typu wnętrz są fototapety powiększające pomieszczenie. Mimo iż mogłoby się wydawać, że optyczne powiększenie wnętrza nie jest sprawą prostą, a wzorów pozwalających uzyskać taki efekt jest niewiele, prawda jest zupełnie inna.

Abstrakcje stanowią bardzo rozległy dział który na domiar tego może łączyć się ze wzorami bardziej rzeczywistymi. Takie hybrydy są wspaniałymi dziełami sztuki nowoczesnej a przy tym zachowują cząstkę realnego spojrzenia na świat. Jednakże po kolei. Abstrakcje sprawiają że nudne wnętrze zyskuje nieco splendoru galerii sztuki nowoczesnej. Taki niezrównany wpływ ma na nastrój człowieka abstrakcja , a ponieważ jego źródło czyli fototapeta znajduje się w miejscu przez które trzeba przejść by poruszać się po mieszkaniu, jego działanie odczuwa się na każdym kroku. Doskonałym przykładem takiej właśnie dekoracji może być wzór z wielokolorowymi falami eterycznej energii poruszany delikatnymi podmuchami mistycznego wiatru. Ponadto nie jest to pojedynczy wzór a bardziej styl w którym można znaleźć znaczną ilość niezwykle ciekawych dekoracji, które pomimo tego pokrewieństwa niezwykle się różnią. Niektóre wzory z tematyki abstrakcji przejawiają również niezwykłą właściwość która sprawia że wnętrze w którym się znajdą wydaje się być większe. Dzieje się to za sprawą zastosowania perspektywy, czyli elementów wzoru które wydają się łączyć w jednym miejscu oddalając od obserwatora, co daj złudzenie głębi. W architekturze można również zaobserwować ten efekt jednak w znacznie bardziej subtelnym wydaniu, niemniej z taki samym efektem. Powracając jednak do wątku abstrakcji, świetnym przykładem może być niezwykle prosta dekoracja czarno białych pasów nadających kształt wirowi który im bliżej środka coraz bardziej zawężał pasy by w końcu zniknąć zakręcając.

Aranżacja fototapety do przedpokoju

POWIĘKSZ PRZEDPOKÓJ FOTOTAPETĄ Z TUNELEM

Wśród fototapet na wąski korytarz jedną z ciekawszych opcji są nowoczesne fototapety do przedpokoju przedstawiające tunele i kolumnady. Te pierwsze, dedykowane bardziej wnętrzom nowoczesnym, często wykonane są w grafice komputerowej i przedstawiają niekończące się rzędy słupów. Drugie – kolumnady – jak sama nazwa wskazuje przedstawiają dające głębię rzędy kolumn. Jako, że w odróżnieniu od tuneli, wzory te zawierają rzeczywiste obrazy, bardziej poleca się je do wnętrz utrzymanych w bardziej gradycyjnym stylu.

Architektura w każdym pomieszczeniu stanowi doskonały wybór w tym przypadku nie jest inaczej. Ogromna ilość wzorów zapewnia jak największą szansę znalezienia doskonałej dekoracji do przedpokoju. Jak już wcześniej zostało wspomniane architektura również ma właściwości powiększające wnętrze, a ponadto wygląda to znacznie bardziej naturalnie. Potwierdzenie tej tezy można znaleźć w przykładzie. Mając duży fragment ściany, od samej podłogi aż do sufitu, przeznaczony na fototapetę przedstawiającą zacienioną uliczkę starego włoskiego miasteczka prowadzącą schodami w dół między kamieniczkami, sprawi wrażenie że na owej ścianie jest ciąg dalszy przedpokoju, niczym korytarz do innego cudownego świata. Oczywiście nie jest to jedyny styl dla budowli. Jednymi z ulubionych wzorów z tematyki architektury są sławne konstrukcje, takie jak wieża Eiffela w Paryżu, most Golden Gate w San Francisco, czy piramidy w Gizie. Takie wymienianie mogłoby trwać bez końca nie zmiana to jednak faktu że tego typu dekoracje wprowadzają do każdego wnętrza prestiż zawarty w tych znanych na cały świat konstrukcjach. Jeśli jednak i to nie jest tą jedną jedyną dekoracją, wciąż pozostaje wielka kolekcja grafik prezentujących niezwykłe budowle z całego świata, wśród których każdy znajdzie coś ciekawego.

Fototapeta do przedpokoju uliczka - aranżacja

ULICZKA - FOTOTAPETA PRZESTRZENNA DO PRZEDPOKOJU

Absolutnym hitem są jednak fototapety do przedpokoju uliczki, które oprócz efektu powiększenia wnętrza wnoszą do pomieszczenia nieocenione walory artystyczne. Bogactwo kolorów, szeroki wachlarz wzorów dają praktycznie nieograniczone możliwości kombinowania ze sobą fototapety i pozostałych elementów wystroju. Znajdziemy tu zarówno wzory będące idealnym uzupełnieniem mieszkania urządzonego w nowoczesnym stylu jak i te bardziej pasujące do wiejskiego domku. Uliczki z całego świata zawarte w tej kategorii sprawiają, że już sam wybór odpowiedniej fototapety staje się ciekawym i intrygującym zadaniem. Jeśli jednak elementy stworzone przez człowieka nie są brane pod uwagę, z pewnością warto rozejrzeć się za bardziej naturalnymi wzorami. Niezależnie czy będą to widoki gór, pól, parków i lasów czy piaszczystych plaż, tutaj z łatwością da się odnaleźć je wszystkie. Aby podjąć świadomą decyzję warto przejrzeć wszystkie grafiki z tej kolekcji, z powodu wspaniałych wzorów na jakie można się natknąć. Ponad to pejzaże nie są jedynymi naturalnymi dekoracjami na jakie można natrafić. Jest tutaj mnóstwo roślin, takich jak drzewa, trawy, dmuchawce i inne, oraz kwiaty których kształty i kolory sprawiają że jest ich niemal bez liku.

Fototapeta do przedpokoju powiększająca wnętrze

INNE DOBRE OPCJE NA FOTOTAPETĘ DO PRZEDPOKOJU

Oczywiście, to nie jedyne kategorie, które możemy przejrzeć próbując zmienić wystrój przedpokoju. Pomyśleć warto nad różnego rodzaju pomostami, pierwszooosobowym widokiem na jeden z wielkich amerykańskich mostów, czy piękne krajobrazy, których przestrzenie również są w stanie doskonale wpasować się w przedpokój.