Las

Nowe produkty

Odkryj naturę w najczystszej formie z kolekcji fototapety las od Agaton Studio. Wszystkie wzory to unikalna symfonia światła, cienia i koloru w meandrach drzew i poszycia. Ożyw ścianę urokliwymi zakątkami leśnych ostępów w których każdy liść i szelest drzew wprowadza stan spokoju i relaksu. Z naszą kolekcją Twoje ściany staną się zielonym płótnem pełnym życia i spokoju, które las nosi w sobie.

na stronę
Pokazywanie 1 - 21 z 34 elementów

Fototapeta las – odprężający element ozdobny, w sam raz do sypialni i salonu

Warto wiedzieć, że wszystkie wytwarzane przez nas ozdoby ścienne są całkowicie bezpieczne dla zdrowia i cechują się wysoką trwałością. Każdy wzór jest flizelinowy i wzmocniony warstwą dekoracyjnego winylu. Możesz również wybrać jego strukturę, czyli powierzchnię ziarenek piasku albo tkanego lnu. Każda fototapeta las jest drukowana bezwonnymi tuszami lateksowymi, dlatego bez obaw można zastosować ją w swojej sypialni. Taki rodzaj dekoracji może służyć także optycznemu powiększeniu wnętrza, ponieważ realistyczna fotografia wprowadza wrażenie otwartej przestrzeni. Sprawdzi się więc zarówno w dużych pokojach wymagających ocieplenia i urozmaicenia ścian, jak i w niewielkich salonach czy sypialniach, które chcemy powiększyć.

Wśród dostępnych u nas produktów znajdują się przede wszystkim fotografie brzóz, które od wielu lat stanowią jedną z najchętniej wybieranych opcji. Tego rodzaju fototapeta – las brzozowy to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących spokojnych, odprężających wzorów. Ich pozytywny wpływ odczuje każdy domownik. W naszej ofercie znajdują się zarówno drzewa wiosenne, z koroną pełną zieleni, a także aleje drzew jesienią, które urzekają złoto-rudym zabarwieniem. Dla osób poszukujących bardziej tajemniczych, eleganckich opcji, zaprojektowano również czarno-białe wzory oraz w bardzo modnej i nieco nostalgicznej sepii. Zapraszamy do składania zamówień – każdy model dostosujemy do wymiarów ścian w pomieszczeniu.

Tajemnicza fototapeta las we mgle

W zagajniku lub na polanie - las we mgle spełnia marzenia o romantycznym wnętrzu. Poetyczna struktura leśnych ostępów w których i "Malinowy Chruśniak" i prastare legendy wsparte na 1000 letnich dębach. Fototapeta las we mgle i piękna wyjątkowo i tajemniczo wyglądająca na ścianie. Posadż więc las w swojej sypialni - zamglony wyobraźni oparem. Rozrośnie się i zmieni zwykły pokój w bezpiczną - zalesioną od ludzi enklawę. Dodaj sypialni szyku, zafunduj jej marzenia o mgłamym oparze wśród konarów drzew lasu. Popatrz na swoją nową tapetę z lasem i jej zaciekawienie niewyraźną głębią mgły. Nie jedo, ale szpaler drzew las tworzących natchnie Twoje wnętrze:

  • – iluzją zalesionej polany;
  • – spokojną atmosferą drzewostanu;
  • – tajemnicą zamglonej inspiracji.

A gdyby tak w drzewa lasu przetkać smugi porannej mgły. Wiatr na promieniach słońca grający Twoją ulubioną melodię. Romantyczna fototapeta z lasem we mgle stanie się Twoją najlepszą ozdobą ściany.