Las

Nowe produkty

Fototapeta las to świetny element dekoracyjny sprzyjający naszemu dobremu samopoczuciu. Urządzając wnętrze salonu lub sypialni, zazwyczaj chcemy uzyskać efekt, który będzie zachęcał do odpoczynku i relaksu. W jaki sposób? Przede wszystkim za sprawą widoku naturalnej zieleni, w przypadku której naukowcy jednoznacznie dowiedli, że ma doskonały wpływ na nastrój i komfort człowieka. Sam motyw drzew kojarzy się za to z uspokojeniem, przyjemnym szumem i rześkością. Dzięki temu, wzór ten stanowi doskonałe rozwiązanie do pomieszczeń sypialnianych, gdzie odpowiedni poziom zrelaksowania ma ogromny wpływ na jakość naszego snu i wypoczynku. Oczywiście taki rodzaj ozdoby to nie tylko kwestia naszego samopoczucia, ale również tworzenia specyficznego klimatu we wnętrzu.

To również piękny element dekoracyjny, który dzięki ogromnemu wyborowi wzorów, zdjęć i kolorystyki sprawia, że łatwo znajdziemy model dopasowany do swojej aranżacji. Fototapeta las pasuje więc do stylizacji nowoczesnych, skandynawskich, minimalistycznych, jak i zupełnie klasycznych, vintage lub tradycyjnych. Zależnie od tego, na jaki rodzaj i kolor wzoru się zdecydujemy, możemy osiągnąć zamierzony efekt wizualny. Wśród naszych propozycji nie mogło zabraknąć opcji do każdego wnętrza, dlatego w ofercie Agaton Studio znajdziesz zarówno zdjęcia kolorowe, jak i czarno-białe, całkowicie monochromatyczne. U nas każdy znajdzie coś dla siebie!

Drzewo w lesie
na stronę
Pokazywanie 1 - 21 z 29 elementów
Las iglasty

Fototapeta las – odprężający element ozdobny, w sam raz do sypialni i salonu

Warto wiedzieć, że wszystkie wytwarzane przez nas ozdoby ścienne są całkowicie bezpieczne dla zdrowia i cechują się wysoką trwałością. Każdy wzór jest flizelinowy i wzmocniony warstwą dekoracyjnego winylu. Możesz również wybrać jego strukturę, czyli powierzchnię ziarenek piasku albo tkanego lnu. Każda fototapeta las jest drukowana bezwonnymi tuszami lateksowymi, dlatego bez obaw można zastosować ją w swojej sypialni. Taki rodzaj dekoracji może służyć także optycznemu powiększeniu wnętrza, ponieważ realistyczna fotografia wprowadza wrażenie otwartej przestrzeni. Sprawdzi się więc zarówno w dużych pokojach wymagających ocieplenia i urozmaicenia ścian, jak i w niewielkich salonach czy sypialniach, które chcemy powiększyć.

Wśród dostępnych u nas produktów znajdują się przede wszystkim fotografie brzóz, które od wielu lat stanowią jedną z najchętniej wybieranych opcji. Tego rodzaju fototapeta – las brzozowy to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących spokojnych, odprężających wzorów. Ich pozytywny wpływ odczuje każdy domownik. W naszej ofercie znajdują się zarówno drzewa wiosenne, z koroną pełną zieleni, a także aleje drzew jesienią, które urzekają złoto-rudym zabarwieniem. Dla osób poszukujących bardziej tajemniczych, eleganckich opcji, zaprojektowano również czarno-białe wzory oraz w bardzo modnej i nieco nostalgicznej sepii. Zapraszamy do składania zamówień – każdy model dostosujemy do wymiarów ścian w pomieszczeniu.

Tajemnicza fototapeta las we mgle

W zagajniku lub na polanie - las we mgle spełnia marzenia o romantycznym wnętrzu. Poetyczna struktura leśnych ostępów w których i "Malinowy Chruśniak" i prastare legendy wsparte na 1000 letnich dębach. Fototapeta las we mgle i piękna wyjątkowo i tajemniczo wyglądająca na ścianie. Posadż więc las w swojej sypialni - zamglony wyobraźni oparem. Rozrośnie się i zmieni zwykły pokój w bezpiczną - zalesioną od ludzi enklawę. Dodaj sypialni szyku, zafunduj jej marzenia o mgłamym oparze wśród konarów drzew lasu. Popatrz na swoją nową tapetę z lasem i jej zaciekawienie niewyraźną głębią mgły. Nie jedo, ale szpaler drzew las tworzących natchnie Twoje wnętrze:

  • – iluzją zalesionej polany;
  • – spokojną atmosferą drzewostanu;
  • – tajemnicą zamglonej inspiracji.

A gdyby tak w drzewa lasu przetkać smugi porannej mgły. Wiatr na promieniach słońca grający Twoją ulubioną melodię. Romantyczna fototapeta z lasem we mgle stanie się Twoją najlepszą ozdobą ściany.