Pomost

Nowe produkty

Fototapety pomost na ścianę w każdym rozmiarze - winylowe na fizelinie - do prostego naklejenia. W naszym sklepie fototapety z motywem pomostów: drewnianych, nad morzem lub nad jeziorem, we mgle oraz w słońcu. Fototapeta z pomostem pozwoli optycznie powiększyć wnętrze. Piękne fototapety z uroczymi pomostami, które zamówisz w rozmiarze swojej ściany oraz w dowolnej kolorystyce. Nasycone kolory oraz unikalne czarno białe ozdoby ścienne. Oferta fototapet winylowych na fizelinie z pomostem. Trwałe nie blaknące kolory oraz prosty montaż.

Pokazywanie 1 - 21 z 21 elementów

Fototapeta pomost nad jeziorem

FOTOTAPETA POMOST SEPIA

Podobnie jak Ciebie i nas również urzekają pomosty. Niby nic takiego, kilkadziesiąt desek ułożonych na podporach, ale mają w sobie niezwykły urok. Zachwycają głębią kładki oraz szeroką perspektywą wody. Najczęściej fototapeta z motywem pomostu jest aranżowana w odcieniach sepii co tonuje kolory i pozwala dekoracji na nienachalne wtopienie się w aranżowaną przestrzeń. Kolory sepii sprawiają, że klimat tajemniczości jest spotęgowany a walory dekoracyjne uwypuklone. Naklejając fototapetę na ścianę pomost zyskasz na zrównoważonej i nie inwazyjnej ozdobie. Wnętrze możesz ożywić dodatkowym kolorem układając na sofach fioletowe lub zielone poduszki lub wieszając dobrane odpowiednio kolorystyczne zasłony. W naszej kolekcji najpopularniejsza jest wprawdzie fototapeta pomost we mgle – oczywiście w sepii, ale możesz wybrać również czarno białe wzory pomostów na morzem, rzeką lub jeziorem. Fototapety w temacie pomostu o wschodzie słońca lub za dnia, przy zachmurzonym niebie oraz w słońcu. Dobrane odpowiedniego wzoru w głównej mierze będzie zależało od Twoich upodobań oraz aranżowanego wnętrza.

Fototapeta pomost sepia

FOTOTAPETA DREWNIANY POMOST

Wprawdzie moglibyśmy zaproponować betonowe lub ceglane, ale przyznasz na pewno, że najlepiej wyglądają fototapety z drewnianym pomostem. Stare, nierówne deski, ukruszona „zębem czasu” drewniana balustrada, a w oddali zamglony brzeg z górami lub drzewami. Najwspanialsza dekoracja ściany jaką można sobie wymarzyć. Jeżeli zastanawiasz się, czy taka ozdoba nie będzie mdła i bez wyrazu, pomyśl o poranku nad jeziorem. Woda nie iskrzy się kolorami, niebo jest bardziej szare niż błękitne, a jednak rodzi się pragnienie zabrania ze sobą tego widoku. Możesz to zrobić. Możesz ten romantyczny klimat fototapety pomost umieścić na ścianie swojego domu. Jeżeli nadal się wahasz, wyślij do nas zdjęcie swojego salonu lub sypialni, a my zaaranżujemy w nim dekorację i jeszcze przed zakupem fototapety pomost sprawdzisz jak będzie wyglądała w Twoim wnętrzu.

Fototapeta stary pomost

FOTOTAPETA JEZIORO POMOST

Idealne połączenie: jezioro i pomost na fototapecie. Zaprojektowana w ten sposób kompozycja pomostu wychodzącego z dolnej krawędzi i tworzącego głębię sprawia, że pokój optycznie się powiększy. Nadaj swojemu wnętrzu efekt 3d naklejając na ścianę fototapetę z jeziorem i pomostem aby zyskać niepowtarzalny klimat. Dodatkiem na pewno będą nie płowiejące kolory oraz dekoracyjne struktury. Fototapeta pomost na Twojej ścianie właśnie dzięki dekoracyjnej chropowatości ziarna piasku lub tkanego lnu będzie mogła zostać podświetlona nawet centralnie od przodu, a i tak wzór będzie widoczny. Prawda, że kusząca opcja. Półmrok pokoju i kilka punktowych reflektorów skierowanych na fototapetę o długim pomoście z której dzięki światłu wydobędziesz te elementy wzoru, które są najciekawsze. Uzyskasz doskonałe walory estetyczne nawet przy niskim budżecie.

Fototapeta drewniany pomost

DOPASOWANIE FOTOTAPETY POMOST DO ROZMIARU ŚCIANY

Oferujemy wykonanie każdej fototapety pomost z naszego sklepu w rozmiarze ściany. Możemy uwzględnić skośne ściany lub wnęki na drzwi i okna co sprawia, że cena fototapety w naszym sklepie jest niższa niż przy samodzielnym docinaniu podczas naklejania. Nie zapłacisz jak w innych sklepach z fototapetami za materiał, który i tak musisz wyrzucić i dodatkowo takie rozwiązanie zapewnia, że zaplanujesz, które elementy są mniej istotne i możesz z nich zrezygnować.