Przystań nr 2263

Nowy / Drukowany dla Ciebie / Dopasuj rozmiar

Obraz z widokiem na miasto w samym środku nocy, które oczywiście jak przystało na wielką metropolię emanuje łuną świtała, dzięki czemu na ulicach jest niemal tak jasno jak za dnia. Kolorystyka wzoru oscyluje między pomarańczą i czerwieniał a brązem dzięki tym odcieniom dekoracja nabiera niezwykle rzeczywistego koloru dla metropolii o tej porze. Więcej wzorów o podobnej tematyce znaleźć można w specjalnym dziale w którym znajdują się jedynie panoramy miast.

Więcej szczegółów

140 zł

 • 50 cm x 50 cm
 • 80 cm x 80 cm
 • 120 cm x 120 cm

 • Obrazy drukujemy na naturalnym płótnie "canvas".

  Płótno po wydrukowaniu jest naciągnięte na sosnowy blejtram. 

  Gotowy do dekoracji natychmiast po wyjęciu z paczki. 

  Obraz nie wymaga oprawiania w ramę. Nie wymaga dodatkowych czynności montażowych. Wystarczy wkręcić kołek rozporowy lub wbić gwóźdź w ścianę i na nim powiesić obraz.

  Przestrzenny obraz z widokiem na Manhattan w nocy. Modny widok na Nowy Jork w nietypowym ujęciu perspektywy pomostu z latarniami.

 • Czas realizacjiCzas realizacji wynosi maksymalnie do 6 dniu roboczych, ale zazwyczaj dekoracje wysyłamy znacznie szybciej.
  Ekspresowy czas realizacjiZadzwoń do nas na numer 723-555-725 aby zamówić realizację ekspresową z wysyłką w 48 godzin
  Wysyłka na terenie Polski i Unii EuropejskiejPaczki wysyłane do odbiorców w Polsce wysyłamy kurierem DPD. Paczki zagraniczne Pocztą Polską

30 innych produktów w tej samej kategorii: