Luiza - obraz z kilku części nr 2904

Nowy / Drukowany dla Ciebie / Dopasuj rozmiar

Luiza - obraz podzielony na pięć części do ozdobienia ściany. Ciepłe odcienie brązu, czekoladowa lub kawowa kolorystyka ułożenia kaskadowego pozwala na wpasowanie się do każdego koloru i rozmiaru ściany. Oryginalna abstrakcja obrazu wieloczęściowego rozjaśni ciemną ścianę i doda pogodnej atmosfery. Ta dekoracja wyraźnie zaakcentuje się na białej ścianie. Pentaptyk drukowany jest na płótnie canvas, lateksowym, bezwonnym wydrukiem.

Więcej szczegółów

450 zł

 • 30x30 i 30x50 i 30x80 i 30x50 i 30x30
 • 40x40 i 40x60 i 40x100 i 40x60 i 40x40

 • Obraz wielo-elementowy wykonany na płótnie o temacie Luiza. Dekoracja składa się z pięciu elementów, które możesz w dowolny sposób powiesić na ścianie. Nasza propozycja rozmieszczenia zakłada odstęp 2 cm między poszczególnymi częściami.

   Obrazy kaskadowe - wymiary

   

  Obrazy penaptyk wymiary

  Obraz drukowany na naturalnym płótnie Canvas, które następnie jest naciągane na sosnowe ramki – krosna malarskie.

   

  Do wykonania dekoracji użyto niemieckiego płótna, a nadruk wykonany jest  bezwonnymi, lateksowymi farbami Heward Packard.

  Obraz wielo-elementowy wykonany na płótnie. Dekoracja składa się z pięciu elementów, które możesz w dowolny sposób powiesić na ścianie. Nasza propozycja rozmieszczenia zakłada odstęp 2 cm między poszczególnymi częściami.

Podobne dekoracje

30 innych produktów w tej samej kategorii: