Liliowiec - obraz kaskadowy nr 2909

Nowy / Drukowany dla Ciebie / Dopasuj rozmiar

Obraz kaskadowy w delikatnych, subtelnych kolorach sepii. Ciekawie ujęty kwiatostan, którego płatki ledwie zarysowują swoje kształty. Sercem lilii są jej pręciki, które zdawać by się mogło zdobią kwiat jak korona piękną królewnę. Doskonała jakość wydruku wieloczęściowych obrazów połączona z wysokiej klasy niemieckim materiałem daje nowoczesne dzieło sztuki. Znacznie więcej wzorów o równie wspaniałej tematyce znaleźć można w kategorii kwiaty.

Więcej szczegółów

450 zł

 • 30x30 i 30x50 i 30x80 i 30x50 i 30x30
 • 40x40 i 40x60 i 40x100 i 40x60 i 40x40

 • Obraz wielo-elementowy wykonany na płótnie. Dekoracja składa się z pięciu elementów, które możesz w dowolny sposób powiesić na ścianie. Nasza propozycja rozmieszczenia zakłada odstęp 2 cm między poszczególnymi częściami.

   Obrazy kaskadowe - wymiary

   

  Obrazy penaptyk wymiary

  Obraz drukowany na naturalnym płótnie Canvas, które następnie jest naciągane na sosnowe ramki – krosna malarskie.

   

  Do wykonania dekoracji użyto niemieckiego płótna, a nadruk wykonany jest  bezwonnymi, lateksowymi farbami Heward Packard.

  Obraz wielo-elementowy wykonany na płótnie. Dekoracja składa się z pięciu elementów, które możesz w dowolny sposób powiesić na ścianie. Nasza propozycja rozmieszczenia zakłada odstęp 2 cm między poszczególnymi częściami.

30 innych produktów w tej samej kategorii: