Most Vasco da Gama nr 10004

Nowy / Drukowany dla Ciebie / Dopasuj rozmiar

Vasco da Gama - most na obrazie z czterech części w czarno białej kolorystyce. Dekoracja na ścianę o wysokiej harmonii ułożenia wzoru na płótnach. Może zostać powieszony na ścianie zarwno jako zaproponowany układ oraz w dowolnej kompozycji. Dekoracja gotowa do ozdobienia wnętrza bezpośrednio po wyjęciu z paczki. Sprawdź równie ciekawe modele obrazów wieloczęściowych z naszej galerii.  Zdobiąc ścianę tym motywem dekoracyjnym z mostem Vasco da Gama zyskasz atrakcyjne upiększenie pomieszczenia.

Więcej szczegółów

350 zł

 • 30x60 i 30x80 i 30x60 i 30x30
 • 40x80 i 40x110 i 40x80 i 40x40

 • Obraz z czterech części, które możesz w dowolny sposób powiesić na ścianie. Nasza propozycja rozmieszczenia zakłada odstęp 2 cm między poszczególnymi częściami.


  Obraz wielo-elementowy

   

   Obraz cztero częściowy

   

   

  Obraz drukowany na naturalnym płótnie Canvas, które następnie jest naciągane na sosnowe ramki – krosna malarskie.

  Do wykonania dekoracji użyto niemieckiego płótna, a nadruk wykonany jest  bezwonnymi, lateksowymi farbami Heward Packard.

 • Czas realizacjiCzas realizacji wynosi maksymalnie do 6 dniu roboczych, ale zazwyczaj dekoracje wysyłamy znacznie szybciej.
  Ekspresowy czas realizacjiZadzwoń do nas na numer 723-555-725 aby zamówić realizację ekspresową z wysyłką w 48 godzin
  Wysyłka na terenie Polski i Unii EuropejskiejPaczki wysyłane do odbiorców w Polsce wysyłamy kurierem DPD. Paczki zagraniczne Pocztą Polską

Podobne dekoracje

30 innych produktów w tej samej kategorii: