Czarno biały tunel - obraz z wielu części nr 2907

Nowy / Drukowany dla Ciebie / Dopasuj rozmiar

Czarno-biały obraz kaskadowy z nowoczesnym wzorem. Stylowa dekoracja, która sprawdzi się w sypialni nad łóżkiem lub w salonie nad kanapą. Obraz w częściach wpasuje się do stonowanego wnętrza, gdzie prym wiedzie prostota i minimalizm. Pentaptyk będzie imponująco wyglądał na białej ścianie, wyraźnie zarysowując swoje kształty. Zadzwoń i zapytaj o odpowiedni obraz do Twojego wnętrza. Znacznie więcej wzorów o równie wspaniałej tematyce znaleźć można w kategorii abstrakcje.

Więcej szczegółów

450 zł

 • 30x30 i 30x50 i 30x80 i 30x50 i 30x30
 • 40x40 i 40x60 i 40x100 i 40x60 i 40x40

 • Obraz wielo-elementowy wykonany na płótnie. Dekoracja składa się z pięciu elementów, które możesz w dowolny sposób powiesić na ścianie. Nasza propozycja rozmieszczenia zakłada odstęp 2 cm między poszczególnymi częściami.

   Obrazy kaskadowe - wymiary

   

  Obrazy penaptyk wymiary

  Obraz drukowany na naturalnym płótnie Canvas, które następnie jest naciągane na sosnowe ramki – krosna malarskie.

   

  Do wykonania dekoracji użyto niemieckiego płótna, a nadruk wykonany jest  bezwonnymi, lateksowymi farbami Heward Packard.

  Obraz wielo-elementowy wykonany na płótnie. Dekoracja składa się z pięciu elementów, które możesz w dowolny sposób powiesić na ścianie. Nasza propozycja rozmieszczenia zakłada odstęp 2 cm między poszczególnymi częściami.

30 innych produktów w tej samej kategorii: