Kanion nr 2920

Nowy / Drukowany dla Ciebie / Dopasuj rozmiar

Dekoracja w formie obrazów o temacie kanionu, gotowych do powieszenia na ścianę natychmiast po wyjęciu z paczki. Dekor przedstawiający wielki kanion który powstawał przez setki tysięcy lat, by teraz objawić swoje piękno i wielkość. Sprawdź również inne obrazy wieloczęściowe z naszj kolekcji. Płótno z kanionem możemy dopasować do wymiarów Twojej ściany. Oferujemy również darmową aranżację w Twoim wnętrzu. Wyślij do nas zdjęcie swojego salonu, a za darmo otrzymasz podgląd jak obraz z kanionem będzie wyglądał na ścianie.

Więcej szczegółów

450 zł

 • 30x30 i 30x50 i 30x80 i 30x50 i 30x30
 • 40x40 i 40x60 i 40x100 i 40x60 i 40x40

 • Obraz wielo-elementowy wykonany na płótnie z kanionem. Dekoracja składa się z pięciu paneli, które możesz w dowolny sposób powiesić na ścianie. Nasza propozycja rozmieszczenia zakłada odstęp 2 cm między poszczególnymi częściami.

   Obrazy kaskadowe - wymiary

   

  Obrazy penaptyk wymiary

  Obraz drukowany na naturalnym płótnie Canvas, które następnie jest naciągane na sosnowe ramki – krosna malarskie.

   

  Do wykonania dekoracji użyto niemieckiego płótna, a nadruk wykonany jest  bezwonnymi, lateksowymi farbami Heward Packard.

  Obraz wielo-elementowy wykonany na płótnie. Dekoracja składa się z pięciu elementów, które możesz w dowolny sposób powiesić na ścianie. Nasza propozycja rozmieszczenia zakłada odstęp 2 cm między poszczególnymi częściami.

30 innych produktów w tej samej kategorii: