Molo Nowy Jork - czteroczęściowy nr 10006

Nowy / Drukowany dla Ciebie / Dopasuj rozmiar

Molo z widokiem na Nowy Jork - obraz do ozdobienia ściany w czterech częściach w kolorze czarno białym. Nowoczesna dekoracja z wzorem retro. Perspektywa drewnianego mola i widoku na Manhattan poprawi wygląd Twojego wnętrza. Kanwa na której noc rozświetlają stylowe latarnie. Ozdobę możesz zamówić w dowolnej kolorystyce oraz ułożeniu. Więcej pięknych obrazów wieloczęściowych znajdziesz w naszej galerii. Każdy model drukowany jest na płótnie Canvas.

Więcej szczegółów

350 zł

 • 30x60 i 30x80 i 30x60 i 30x30
 • 40x80 i 40x110 i 40x80 i 40x40

 • Obraz wielo-elementowy wydrujowany na płótnie z motywem pomostu w Nowym Jorku. Dekoracja składa się z czterech elementów, które możesz w dowolny sposób powiesić na ścianie. Nasza propozycja rozmieszczenia zakłada odstęp 2 cm między poszczególnymi częściami.

  Obraz wielo-elementowy

   

   Obraz cztero częściowy

   

   

  Obraz drukowany na naturalnym płótnie Canvas, które następnie jest naciągane na sosnowe ramki – krosna malarskie.

  Do wykonania dekoracji użyto niemieckiego płótna, a nadruk wykonany jest  bezwonnymi, lateksowymi farbami Heward Packard.

 • Czas realizacjiCzas realizacji wynosi maksymalnie do 6 dniu roboczych, ale zazwyczaj dekoracje wysyłamy znacznie szybciej.
  Ekspresowy czas realizacjiZadzwoń do nas na numer 723-555-725 aby zamówić realizację ekspresową z wysyłką w 48 godzin
  Wysyłka na terenie Polski i Unii EuropejskiejPaczki wysyłane do odbiorców w Polsce wysyłamy kurierem DPD. Paczki zagraniczne Pocztą Polską

Podobne dekoracje

30 innych produktów w tej samej kategorii: