Most Bay - pentaptyk nr 2923

Nowy / Drukowany dla Ciebie / Dopasuj rozmiar

Pentaptyk, czyli kanwa składająca się z pięciu części z motywem mostu Bay. Niezapomniane doznania z imponującą perspektywą słynnego mostu Bay na przedmieściach San Francisco. Dekorując ścianę obrazem Bay zyskasz piękną kolorystykę miedzi połączonej z brązem oraz optyczne powiększenie. Dekor pasuje zarówno do ozdobienia stylistyki salonu jak i sypialni. Szukasz innej ozdoby na ścianę? Sprawdź kolekcję obrazy wieloczęściowe to popularny sposób na ozdobienie ścian. Ten model powstał przy stylizacji naszych klientów. 

Więcej szczegółów

450 zł

 • 30x30 i 30x50 i 30x80 i 30x50 i 30x30
 • 40x40 i 40x60 i 40x100 i 40x60 i 40x40

 • Obraz wielo-elementowy wykonany na płótnie. Dekoracja składa się z pięciu częsci, które możesz w dowolny sposób powiesić na ścianie. Nasza propozycja rozmieszczenia zakłada odstęp 2 cm między poszczególnymi częściami.

   Obrazy kaskadowe - wymiary

   

  Obrazy penaptyk wymiary

  Obraz drukowany na naturalnym płótnie Canvas, które następnie jest naciągane na sosnowe ramki – krosna malarskie.

   

  Do wykonania dekoracji użyto niemieckiego płótna, a nadruk wykonany jest  bezwonnymi, lateksowymi farbami Heward Packard.

  Obraz wielo-elementowy wykonany na płótnie. Dekoracja składa się z pięciu elementów, które możesz w dowolny sposób powiesić na ścianie. Nasza propozycja rozmieszczenia zakłada odstęp 2 cm między poszczególnymi częściami.

Podobne dekoracje