Fototapety kolorowe

Nowe produkty

Fototapety wielobarwne

Fototapety w kolorze odpowiadającym stylistyki wnętrza. Kolory dekoracji zawierają dzieła ze wszystkich kategorii, kolekcji oraz działów fototapet. Dokonując wśród nich podziału na bardzo przydatne podczas poszukiwań kategorie. Mianowicie urządzając pokój w jakimś konkretnym kolorze najciężej odnaleźć dekoracje która jednocześnie pasowałaby pod tym głównym względem jak i w sposób zwyczajny spodobała się domownikom. Dzięki temu działowi zadanie to jest znacznie ułatwione. Kolory, które w sposób przeważający definiują zdjęcie, a które znaleźć można w tym dziale to brąz, czerń i biel, czerwień, fiolet niebieski, róż, sepia, zieleń, oraz żółty.

Wszystkie fototapety drukowane są na Niemieckich podkładach Neschen-a za pomocą lateksowych tuszy Heward Packard razem tworząc mieszankę jakości i bezpieczeństwa popartego certyfikatami. Wszystkie dekoracje są nasycone, trwałe i wiernie oddają kolorystykę wzorów. Dzięki właśnie tym zabiegom można mieć pewność iż wybrany wzór będzie mieć kolor identyczny w przypadku oryginału jak i otrzymanej dekoracji. 

W
brew obiegowej opinii przy ozdabianiu wnętrza utrzymując kolor przewodni, przyklejana fototapeta wcale nie musi być całkowicie w tej samej barwie co całą reszta pomieszczenia. W większości wypadku wystarcza by główny motyw, wzoru był w odpowiednich barwach. Dzięki temu dekoracja wprowadza do wnętrza ciekawy akcent wybijający się z monotonii jednorodności. Oczywiście kolory drugorzędne które pojawią się we wnętrzu powinny również współpracować ze sobą. Całkowicie kontrastujące ze sobą barwy nie zawsze będą się ze sobą dobrze prezentować. Lecz dzięki tak dużej ilości dostępnych wzorów znalezienie tej właściwej dekoracji będzie będzie niezwykle proste.

Podczas poszukiwań pewnych konkretnych elementów, również można kierować się kolorystyką, jako że łatwo je skojarzyć z daną barwą. Doskonałym przykładem będzie niebo, w większości przypadków jest ono niebieskie, zatem poszukiwania najlepiej rozpocząć właśnie w tej kategorii. Między innymi znajdą się tam właśnie dzieła przedstawiające błękitne niebo. To samo tyczy się niemal wszystkich kolorów, w dziale z czerwienią ukazanych jest ogromna liczba kwiatów o czerwonych płatkach, zwłaszcza maków i tulipanów.

Poza typowymi kategoriami z kolorystyką przewodnią, która miesza się z innymi na wzorze, pozostaje parę działów bardziej zamkniętych. Mowa tu o czerni i bieli, oraz sepii, te dwie barwy bardzo rzadko wykorzystują do swojego wzoru jakieś inne kolory. Niemniej gdy już tak się dzieje dekoracja wspina się na zupełnie nowy poziom. Ponad to dekoracje w tych barwach cechują się spokojem, odrobiną nostalgii, ale przede wszystkim całkowicie wyjątkową aurą, która wypełnia całe wnętrze.

Kategoria ta jest doskonałym miejscem do poszukiwań gdy dekorowane miejsce ma utrzymać określoną kolorystykę, a przy tym jakiś motyw przewodni.

na stronę
Pokazywanie 1 - 21 z 838 elementów

Kolor jest istotnym czynnikiem zachowania spójności stylistycznej w dekorowaniu wnętrza. Zwróć uwagę na szarości, które uniwersalnie komponują się z każdym odcieniem dodatków pozostawiając pełną dowolność w interpretacji. Tym samym fototapeta czarno biała staje się spoiwem elegancji oraz wyrafinowania, które możesz ożywić pełną paletą barw. W galerii www.agatonstudio.pl dbamy, aby Twoja ozdoba ściany miała realne odzwierciedleniem monochromatycznego piękna. Czerń i biel są wyznacznikiem prostej formy kolorystycznej, ale potencjalnie doskonałej w swym ascetyzmie. Dodając akcenty w innym kolorze do fototapety czarno białej zyskasz jego intensyfikację. Akcenty kolorystyczne będą wydawały się mocniejsze i bardziej nasycone.

KOLOROWE AKCENTY NA CZARNO BIAŁEJ FOTOTAPECIE

Poznasz ją natychmiast. Jest nie tylko ładna, ale wprowadza do wnętrza dwa na pozór sprzeczne style barw: szarości oraz kolor. Fototapeta czarno biała z akcentem kolorystycznym jest idealną ozdobą ściany we wnętrzach, które dbając o minimalizm pozostawiają miejsce dla kolorowych dodatków: czerwieni, turkusu, pomarańczu. Twoje mieszkanie już jest po części urządzone. Ściany pomalowane, kupione dodatki. Zwróć uwagę jaki kolor najmocniej został zaakcentowany w Twoim wnętrzu. To „ON” stanie się Twoim dodatkowym kolorem na czarno białej fototapecie z akcentem kolorystycznym. Wahasz się jaki odcień koloru jest Ci potrzebny? Napisz do nas. Możesz zamówić próbki, które rozwieją wszelkie wątpliwości.

ULICZKA, KWIATY, A MOŻE KRAJOBRAZ – JAKI MOTYW WYBRAĆ DLA TAPETY CZARNO BIAŁEJ

Dobranie odpowiedniego motywu dla fototapety czarno białej wynika z stylistyki pomieszczenia oraz upodobań domowników. Dobierając wzór pamiętaj o cechach jakie niosą ze sobą motywy. Uliczki – zazwyczaj optycznie powiększające wnętrze, mają w swoim charakterze techniczne właściwości formy architektonicznej powiązanej z pięknem południowej Europy. Kwiaty – wyciszenie kolorów na czarno białej fototapecie z tematem kwiatów wyeksponuje kształt płatków i liści, ale spłaszczy widok. Krajobraz – staje się inspiracją duchowej egzaltacji minionej epoki. Niezależnie od wzoru, zawsze czarno biała dekoracja na ścianę będzie uwypuklała szczegóły, pozwalając skupić się na pięknie linii.

CZARNO BIAŁA PRZYGODA Z RETRO DEKORACJAMI

Fototapeta czarno biała, to dekoracja ścienna sięgająca w historię fotografii. Wówczas czerń i biel były jedynym sposobem na utrwalenie piękna, a obecnie są wyznacznikiem wyrafinowania oraz kunsztu. Warto pamiętać o tym, że czerń i biel są również kolorami z pełną gamą odcieni szarości. Stemplowa kolorystyka czerni ma więc w swoim portfolio barwy grafitu, szarości i bieli.