czarno - białe

Nowe produkty

W AgatonStudio.pl kupisz fototapety czarno białe o doskonałej skali szarości. Wyróżnia nas stylistyka, jakość materiałów oraz druk bezwonnymi farbami lateksowymi HP. Dwa kolory na fototapecie, to minimalistyczna forma dekoru, ale ujawnia maksymalne walory dekoracyjne. W naszej galerii znajdziesz również czarno białe ozodby ściany z jednym kolorem uzupełniającym - kolorowym akcentem. Monochromatyczna kolorystka szarego, białego i czarnego pozwala na pełne dopasowanie barwienia ścian, mebli oraz dodatków. Każdą czarno białą tapetę zamówisz na wymiar ściany w zmienionej kolorystce oraz jasności odpowiedniej do rodzaju pomieszczenia. Każdą naszą dekorację wyróżnia:

  • – materiał winylowy na fizelinie holenderskiej firmy BN;
  • – uproszczony montaż - klej tylko na ścianę;
  • – doskonałe odwzorowanie czarno białego koloru;
  • – druk bezwonnymi i ekologicznymi farbami Hewlett - Packard;
  • – doświadczeni graficy, którzy potrafią dopasować dekoraację do każdej ściany.

Nasze czarno białe fototapety pokochasz również za wyrazistość szczegułów. Dtale widoczne są nawet w dużym powiększeniu.

szara przeprawa
na stronę
Pokazywanie 1 - 21 z 158 elementów

Fototapeta czarno biała z kolorowym akcentem

Gdy kolor czarno biały, to za mało, możesz wybrać w naszej galerii tapety ścienne z dodatkowym, kolorowym akcentem, który ożywia pomieszczenie dopasowyjąc się do barw dodatków. Najczęściej ten styl dekoracyjny nazywany jest one color. Kolorowy akcent ma pewne prawidła o których warto wiedziedzieć:

  • – dopasuj kolor dodatków do akcentu dekoracji;
  • – pamiętaj, że akcent kolorystyczny na dekorze możemy zmianić;
  • – poproś o darmową wizualizację w swoim wnętrzu.

Rozpoznasz ją natychmiast. Czarno biała tapeta z akcentem kolorystycznym jest nie tylko ładna, ale wprowadza do wnętrza dwa na pozór sprzeczne style barw: szarości oraz kolor. Fototapeta czarno biała z akcentem kolorystycznym jest idealną ozdobą ściany we wnętrzach, które dbając o minimalizm pozostawiają miejsce dla kolorowych dodatków: czerwieni, turkusu, pomarańczu, różu lub fioletu. Twoje mieszkanie jest po części urządzone? Ściany pomalowane, kupione dodatki? Zwróć uwagę jaki kolor najmocniej został zaakcentowany w Twoim wnętrzu. To „ON” stanie się Twoim dodatkowym kolorem na czarno białej fototapecie z akcentem. Wahasz się jaki odcień koloru jest Ci potrzebny? Napisz do nas - pomożemy w dobraniu odpowiedniej barwy. Możesz również zamówić próbki kolorów, które rozwieją wszelkie wątpliwości.

czarno biała z akcentem

Renomowane okleiny ścienne w kolorze czarno białym

Moda na czarno białe ozdoby ścienne, która trwa od początku powstania fotografii monochromatycznej. Pod koniec XX wieku w powszechnym nurcie mono-hromatyka została wyparta przez fotografię barwioną, pozostając w zainteresowaniu artystów oraz zaawansowanych amatorów fotografii. Choć najpopularniejsze monohromatyczne zdjęcia dotyczą portretu, dekoracje ścianne w dużych wymiarach (fototapety) czerpią przede wszystkim z modeli krajobrazów natury i architektury. Architekci wnętrz sięgają z upodobaniem do szarych tapet, gdyż wiedzą że łatwo zaadoptować je do wnętrza. Przekaz płynący z pomieszczeń, których ściany zdobią fototapety czarno białe jest nienachalny, ale jednoznaczny. Właściciel mieszkania ma wyrafinowany gust, zna się na sztuce i lubuje się w oryginalnej formie zdobniczej. Zwróć uwagę, że w XXI wieku, gdy inwazja kolorów jest wszechobecna, czarno biała tapeta będzie oznaką wyczucia stylu oraz ekskluzywnej identyfikacji artystycznej.

Gustowny szlif pomieszczenia z fototapetą czarno białą

Kolory czarno białe sprawiają, że dekoracja nawiązuje do początków fotografii. Lubimy ten styl i doceniamy jego wartości. Retro jst lubiane i modne. Obecnie skala szarości jest wykorzystywana przez osoby zoreintowane w najnowszych trendach modowych. Stylowa forma tapety czarno białej jest nie nachalna, nie rozprasza odbiorcy i pozwala skupić się na kształcie oraz odcieniach. Każdy wzór jest predysponowany do zmiany kolorystyki dzięki czem możesz dowolnie modelować temat fototapety filtrem monohromatycznym uzyskując zaskakującą zmienę oddziaływania na wnętrze. Najczęściej filtr szarości stosuje się przy wzorach architektury, ulic, mostów, uliczek. Bardzo rzadko we wzorach z naturą: rośliny, lasy, krajobrazy.

Do jakiego wnętrza czarno biała dekoracja

Najczęściej dekoracje czarno białe stosuje się we wnętrzach nowoczesnych w jednej lub spójnej linii kolorystycznej. Możliwość poprawy stylistyki salonu, kuchni lub sypialni wymaga od wnętrza naturalnego wkomponowania zarówno pod kątem koloru jak i charakteru wzoru.

Kolor jest istotnym czynnikiem zachowania spójności stylistycznej w dekorowaniu wnętrza. Zwróć uwagę na szarości, które uniwersalnie komponują się z każdym odcieniem dodatków pozostawiając pełną dowolność w interpretacji. Tym samym fototapeta czarno biała staje się spoiwem elegancji oraz wyrafinowania, które możesz ożywić pełną paletą barw. W galerii www.agatonstudio.pl dbamy, aby Twoja ozdoba ściany miała realne odzwierciedleniem monochromatycznego piękna. Czerń i biel są wyznacznikiem prostej formy kolorystycznej, ale potencjalnie doskonałej w swym ascetyzmie. Dodając akcenty w innym kolorze do fototapety czarno białej zyskasz jego intensyfikację. Akcenty kolorystyczne będą wydawały się mocniejsze i bardziej nasycone.

Najlepsze motywy dla fototapet czarno białych

Dobranie odpowiedniego motywu dla fototapety czarno białej wynika z stylistyki pomieszczenia oraz upodobań domowników. Dobierając wzór pamiętaj o cechach jakie niosą ze sobą motywy. Uliczki – zazwyczaj optycznie powiększające wnętrze, mają w swoim charakterze techniczne właściwości formy architektonicznej powiązanej z pięknem południowej Europy. Kwiaty – wyciszenie kolorów na czarno białej fototapecie z tematem kwiatów wyeksponuje kształt płatków i liści, ale spłaszczy widok. Krajobraz – staje się inspiracją duchowej egzaltacji minionej epoki. Niezależnie od wzoru, zawsze czarno biała dekoracja na ścianę będzie uwypuklała szczegóły, pozwalając skupić się na pięknie linii.

Pokochaj monohromatyczne dekoracje

Fototapeta czarno biała, to dekoracja ścienna sięgająca w historię fotografii. Wówczas czerń i biel były jedynym sposobem na utrwalenie piękna, a obecnie są wyznacznikiem wyrafinowania oraz kunsztu. Warto pamiętać o tym, że czerń i biel są również kolorami z pełną gamą odcieni szarości. Stemplowa kolorystyka czerni ma więc w swoim portfolio barwy grafitu, szarości i bieli.

Ile właściwie kolorów będzie na czarno białym wydruku

Pierwsza odpowiedź, to dwa: czarny i biały, ale okazuje się błędna. Fototapeta czarno biała, to tak na prawdę gama odcieni: szarości, popielatego, grafitu oraz półtonach barw. Gdyby dekor zawierał jedynie kolor czarny i biały stałby się odciskiem stępla nawiązującego do tetaru cieni. Półcienie są więc ważnym elementem, gdy fototapety czarno białe mają stać się wzbogacającym i pożądanym detalem zdobniczym.

Zainspiruj się czarnią i bielą we wnętrzach

Przesyt kolorów dodaje nam odwagi sięgania po brawurowe ozdoby ścienne w kolorze czarno białym. Chcesz wiedzieć, jak Twoja wizja będzie nawiązywała do rzeczywistości? Poznaj efekt końcowy metamorfozy zanim się jeszcze zacznie. Wyśli do nas zdjęcie salonu lub sypialni, a my za darmo wstawimy do niego - na ścianę wybrany przez Ciebie motyw tapety.

Fototapety w kolorze czarno białym na fizelinie

Proste naklejanie fototapet sprawia, że nawet mniej wprawni monterzy z powodzeniem nakleją fototapetę na ścianę. Instrukcja podobnie jak sam montaż jest niezwykle prosta: Posmaruj klejem ścianę i dociśnij do niej suchą fototapetę. Ponadto fototapeta posiada wierzchnią warstwę wzmocnioną strukturalną warstwą winylu.