Kolekcja specjalna

Nowe produkty

 • Fototapeta morze Bałtyckie Vintage
  Fototapeta morze Bałtyckie Vintage

  Fototapeta Vintage w starym stylu retro o temacie nadmorskiej plaży....

  90 zł
 • Fototapeta mur
  Fototapeta mur

  Fototapeta na wymiar mur i bluszcz dedykowana do ozdobienia ścian w...

  90 zł
 • Plakat Wrocław
  Plakat Wrocław

  Plakat z tematem Wrocławia w kolorze czarno białym. Widok na most...

  110 zł
 • Plakat Lawenda
  Plakat Lawenda

  Plakat z lawendą na polach Toskanii. Rewelacyjna głębia lawendowych...

  30 zł
 • Plakat Zachód Słońca
  Plakat Zachód Słońca

  Plakat o motywie zachodzącego słońca nad morzem. Wspaniała perspektywa...

  30 zł
 • Plakat Most Grunwaldzki
  Plakat Most Grunwaldzki

  Plakat z mostem Grunwaldzkim we Wrocławiu na podstawie zdjęcia...

  110 zł
 • Plakat drzewo
  Plakat drzewo

  Rewelacyjny plakat z motywem drzewa nad jeziorem - liście w kolorze...

  30 zł
 • Plakat Plaża
  Plakat Plaża

  Plakat z tematem plaży drukowany na wymiar. Możesz dopasować plakat do...

  30 zł
Fototapety Ekskluzywne

Ekskluzywne fototapety na ścianę. Zalety techniczne: holenderskie, certyfikowane materiały m-ki BN, bezpieczne dla zdrowia – nie odparowujące toksyn farby HP. Walory wizualne: dekoracyjne struktury, nasycone i nie blaknące kolory, wzory zachwycające szczegółami. Wykonanie: manufaktura Agaton Studio. Galeria fototapet wykonywanych na zamówienie z...

Ekskluzywne fototapety na ścianę. Zalety techniczne: holenderskie, certyfikowane materiały m-ki BN, bezpieczne dla zdrowia – nie odparowujące toksyn farby HP. Walory wizualne: dekoracyjne struktury, nasycone i nie blaknące kolory, wzory zachwycające szczegółami. Wykonanie: manufaktura Agaton Studio. Galeria fototapet wykonywanych na zamówienie z pełnym dopasowaniem do wymiaru i koloru.

Kolekcja specjalna to zbiór wszystkich najważniejszych dzieł w konkretnych stylach. Stanowią one można powiedzieć elitę wśród wszystkich wzorów. W poszukiwaniach wyjątkowego wzoru jest to przystanek obowiązkowy. Wszystkie fototapety wykonywane są na najlepszych – certyfikowanych materiałach. Niemiecki podkład Neschen-a i lateksowy wydruk Heward Packard tworzą mieszankę jakości i bezpieczeństwa popartego certyfikatami. Wydruki są nasycone, trwałe i wiernie oddają kolorystykę wzorów. Przeszukując ten dział natknąć się można na między innymi dzieła z kolekcji b&w (black and white), one color, post malarskie, oraz z ornamentami. Każda dekoracja niezależnie od przynależności do konkretnej kolekcji jest całkowicie wyjątkowa i niepowtarzalna, dzięki czemu możliwości wyboru są olbrzymie. Wszystkie kolekcje zawierają dzieła nadające się do różnych pomieszczeń co sprawia iż zawsze da się znaleźć wzór w konkretnym stylu, który na dodatek w naturalny sposób wzbogaci charakter wnętrza.

By podjąć świadomą decyzję która zaowocuje wybraniem najlepszej fototapety na ścianę. Jednym z najbardziej podstawowych, a zarazem najwspanialszych stylów jest b&w, czyli czerń i biel. Są to wzory o zwykle spokojnym charakterze, wprowadzają do wnętrza niezwykle wyraźny akcent artystyczny. Dzieła w odcieniach szarości wykonywane są zwykle z wzorów o sporej dozie patosu, lecz przede wszystkim są to najwspanialsze twory, wybrane spośród tysięcy innych grafik, by zachwycać w nowej szacie barw. Doskonałym przykładem właśnie takich dekoracji jest drewniany pomost prowadzący ponad wydmami wprost na ukrytą poniżej plażę. Przyjęta przez fotografa perspektywa sprawia iż wygląda to jakby schody prowadziły prosto do morza. W normalnej kolorystyce jest to bardzo ładne zdjęcie, doskonałe wręcz na ozdobę naścienną. Jednakże w kolorystyce czerni i bieli zyskuje całkowicie niepowtarzalny charakter. 

Kolejnym stylem jest kolekcja one color, główną zasadą która wyznacza te dzieła jest redukowanie kolorów całego wzoru do poziomu czerni i bieli, lub sepi, by następnie wybrać jeden element, który pozostanie w swych naturalnych bądź całkowicie odmienionych barwach. Jednym z najczęśćciej wybieranych dekoracji one color pozostają niezmiennie Weneckie maski karnawałowe, cała i ich kolorystyka pozostaje na poziomie czerni i bieli poza błyszczącymi zdobieniami, które zyskały przeróżne barwy w zależności od życzeń klientów. Dzięki wzorom z tej kolekcji każde wnętrze zyska wyrazistą, oraz wyjątkową ozdobę.

Fototapety post malarskie są niezwykłym działem zawierającym jedne z najciekawszych wzorów. Charakteryzują ich dzieła stworzone z wielu obrazów, w taki sposób iż wyglądają jak dzieła wielkich artystów, przeznaczone do najbardziej prestiżowych galerii sztuki. W niektórych przypadkach nie jest to w żadnym wypadku przenośnia. Znaleźć można tutaj wiele wspaniałych reprodukcji, które w równie wspaniały sposób nadadzą wnętrzu do którego trafią wyrazistego charakteru.

Ostatnią kolekcją są fototapety wykonane z ornamentów. Dzieła te mają widoczne abstrakcyjne korzenie, niemniej są to bardzo delikatne powiązania. Większość wzorów wykorzystuje motywy kwiatowe, co doskonale sprawdza się w przypadku tego stylu zwłaszcza w przypadku fototapety do kuchni. Dzięki olbrzymiej ilości całkowicie odmiennych wzorów oraz barw znalezienie w tym miejscu wymarzonej dekoracji nie będzie stanowiło problemu, wiele dzieł doskonale nadaje się do wykorzystania jako nowoczesne obrazy.

Więcej
na stronę
Pokazywanie 1 - 21 z 200 elementów