Fototapety na metry

Nowe produkty

Fototapety na metry, stanowią dość niecodzienną a przy tym całkowicie wyjątkową kategorię. Mianowicie w normalnych zbiorach widząc wzór jest on można powiedzieć niemal finalną wersją tego co ukaże się na ścianie. W przypadku fototapet na metry jest inaczej, stanowią one wzór powtarzalny co oznacza że pewien motyw będzie się co jakiś czas rozpoczynać od nowa. Ta z pozoru bezwartościowa własność ma swój niewiarygodnie ważny cel do spełnienia. Gdy powierzchnia ściany która ma zostać wykorzystana jako grunt dla ozdoby jest długa i wąska, ogromnym problemem staje się znalezienie odpowiedniego wzoru, który nie dość że będzie pasował do wnętrza to jeszcze nadawał się pod względem wymiarów. Dodatkowo w tym przypadku fototapety zawsze są sprzedawane w jednym kawałku, co znaczeni ułatwia jej przyklejanie.

Powstaje pytanie gdzie są miejsca w których zwykle wykorzystuje się tego typu fototapety? Otóż jednym z najczęściej ozdabianych miejsc jest kuchnia, a dokładniej przestrzeń na ścianie między szafkami kuchennymi. Jest to doskonały sposób by w szybki sposób wprowadzić do tego wnętrza znacznie ciekawszą atmosferę. Doskonałym przykładem wzoru do kuchni są plasterki owoców. Podświetlone od spodu, ukazują wspaniały widok, który wypełni wnętrze ożywczą energią. Inną równie dobrą do kuchni fototapetą będą wszelkiego rodzaju motywy przedstawiające kawę. Dzięki ogromnej gamie takich wzorów każdy znajdzie coś dla siebie.

Innym miejscem które często jest tapetowanie za pomocą dzieł zawartych w tym dziale, jest łazienka. Pomieszczenie to podobnie do poprzedniego stanowi bardzo niebezpieczne miejsce dla fototapet. Wysoka temperatura, woda, para, oraz wszelkiego rodzaju brud jaki kojarzy się z kuchnią czy łazienką, może mieć destruktywny wpływ na wygląd ozdoby. Z tego też powodu wszystkie dekoracje w tym dziale są w standardzie sprzedawane jako laminowane. Jest to forma osłony dla fototapet, aplikowana jako płyn po zastygnięciu na powierzchni wzoru, ochroni go przed większością, zwykle niebezpiecznych dla wydruku, substancji, różnic temperatur i innych. Jednym z najczęściej wybieranych wzorów do łazienki pozostają od dawna bambusy jako motyw przewodni. Powodem tego jest ich uspokajające działanie, pozytywna energią którą emanują sprawia iż każdy odczuwa te wspaniałą aurę, która łagodzi skołatane nerwy każdego domownika.

Często zdarza się iż fototapeta przeznaczona ma być do pokoju dziecka, lub innego pomieszczenia, które będzie przygotowane specjalnie pod małą pociechę. Na taką sytuację również z łatwością można sobie poradzić wybierając jeden ze znacznej ilości wzorów o tematyce dla najmłodszych. Doskonałym przykładem, który jednocześnie spodoba się dziecku a ponadto będzie pełnił funkcje edukacyjne są cyferki, machające wesoło do obserwatora. Dzięki takiej fototapecie każdy maluch zyska wspaniałą ozdobę do swojego pokoju a ponadto nauczy się podstaw liczenia. Wiedząc jak ważne jest dla każdego rodzica bezpieczeństwo jego dziecka, fototapety drukowane są na fizelinowej tapecie, za pomocą bezwonnych tuszy lateksowych z certyfikatem „zielonego łabędzia”.

Oczywiście łazienka, oraz kuchnia nie stanowią jedynych wnętrz do których nadają się fototapety na metry. Każda przestrzeń która jest zbyt długa i wąska by zwyczajne wzory się w niej zmieściły będzie doskonała. Te przykłady stanowią jedynie wskazówki, dzięki własnym pomysłom oraz odrobinie koncepcji każdy może stworzyć wspaniałą dekorację która jak żadna inna będzie pasować do wybranego pomieszczenia. Dzięki wzorom zawartym w tej kategorii misja ta stanie się znaczenie łatwiejsza.

na stronę
Pokazywanie 1 - 21 z 36 elementów