Fototapety bw

Nowe produkty

Fototapety bw

Fototapety BW przedstawione w kategorii czarno białe stanowią można powiedzieć jedne z najpiękniejszych wzorów w ogóle. Dzięki temu można tutaj znaleźć prawdziwe arcydzieła ze wszystkich tematów jakie występują na dekoracjach naściennych. Między innymi są to wspaniałe kwiaty, zapierające dech w piersiach widoki, majestatyczne budowle i inne konstrukcje, wiele niepowtarzalnych abstrakcji, oraz cała gama dzieł które wymykają się jakimkolwiek próbom skatalogowania ich. Kolorystyka wszystkich tych dzieł została specjalnie zredukowana do odcieni czerni i bieli. Pozwoliło to na wydobycie z nich zupełnie innego wyrazu, który różni się w każdym przypadku. Aby ułatwić poszukiwania najlepszej dekoracji warto przedstawić nieco obszerniej każdy temat jaki przedstawiają te wzory.

Pierwsze a jednocześnie prawdopodobnie najcharakterystyczniejsze są dzieła przedstawiające wszelkiego rodzaju kwiaty. Natknąć się można na między innymi lilie które w odcieniach tej kategorii zyskują na spokoju oraz powadze. Własności te będą doskonale eksponowane w salonie, gdzie ich wpływ będzie miał największe znaczenie. W dalszej kolejności spotkać się można z makami. Pomimo dość prostej formy w porównaniu z poprzednim kwiatem, ma niepowtarzalny urok, wnoszący do pomieszczenia nieco nostalgiczny charakter, idealny do rozważań. Nieco bardziej ozdobnym charakterem wykazują się tulipany. Są zdecydowanie jednymi z najpopularniejszych tematów na dekoracje. Powodem tego jest niesamowite uczucie iż jest to kwiat praktycznie idealny. Z szykownością i elegancją emanującą z lili konkurować mogą jedynie orchidee. Ich kształty są wręcz niepowtarzalne i nie zapomniane, ponadto spoglądając na taką dekorację za każdym razem będzie można odkryć coś co wcześniej umykało przed czujnym wzrokiem. Ostatni jednakże zdecydowanie nie gorszym pod żadnym względem kwiatem jest róża. Uzyskany z tej rośliny wzór jest źródłem niekończących się pokładów zmysłowego piękna. Ponadto z łatwością znaleźć można również wzory przedstawiające ów kwiat pokryty drobnymi krystalicznie czystymi kropelkami rosy, z takim dodatkiem róża wprowadzi do wnętrza powiew świeżości i orzeźwienia.

Przedstawiając widoki warto skupić się na kilku najciekawszych dziedzinach. Jakimi są plaże oraz wszelkiego rodzaju parki oraz lasy. Widok piaszczystego wybrzeża oddzielającego widza od bezkresnego oceanu za którym słońce zaczyna chować pierwsze promienie, będzie jedną z najwspanialszych dekoracji które mogą ozdobić wnętrze, wprowadzając do niego niekończące się pokłady stoickiego spokoju, oraz niezmąconej jasności umysłu. Takiego typu dzieł jest rzecz jasna znacznie więcej, przedstawiają inne ciekawe wybrzeża, od skalistych z wzburzonym morzem, po niewielkie które niemal od razu po zakończeniu się tafli wody spotykają się z istną ścianą dżungli. Odmiennymi dla nich wzorami są wszelkiego rodzaju lasy i parki. Emanuje z nich aura tajemnicy, a zarazem bezkresnego spokoju. Takie dekoracje doskonale nadają się do ozdobienia wnętrza salonu oraz sypialni.

Wiele wzorów w tej kategorii przedstawia dzieła architektury, które niezwykle mocno różnią się od siebie nawzajem. Znaleźć tutaj można wielkie mosty, ciągnące się po sam horyzont metropolie, czy zwyczajnie widoki ulic które mają w sobie ten nieodparty urok. Widoki miast niezmiennie cechują się dynamicznością doskonale kojarzoną z nowoczesnych aglomeracji miejskich. Jednakże w barwach czerni i bieli nabierają również pewnej dozy powagi, która doskonale pasuje do ozdobienia wnętrza salonu. Nieco bardziej lekkim klimatem charakteryzują się uliczki miast, w pełnej gamie barw są to zwykle bardzo pozytywne wzory, jednakże w tym przypadku nabierają charakteru tajemnicy. Dzięki niemu dekoracja staje się znacznie bardziej ciekawa.

Poza wymienionymi wcześniej wzorami znaleźć tutaj można również wiele innych równie ciekawych materiałów na dekorację. Wszystkie wybrane specjalnie by doskonale pasować do kolorystyki czerni i bieli.

na stronę
Pokazywanie 1 - 21 z 58 elementów