Fototapety na metry do kuchni

Nowe produkty

 • Fototapeta morze Bałtyckie Vintage
  Fototapeta morze Bałtyckie Vintage

  Fototapeta Vintage w starym stylu retro o temacie nadmorskiej plaży....

  90 zł
 • Fototapeta mur
  Fototapeta mur

  Fototapeta na wymiar mur i bluszcz dedykowana do ozdobienia ścian w...

  90 zł
 • Plakat Wrocław
  Plakat Wrocław

  Plakat z tematem Wrocławia w kolorze czarno białym. Widok na most...

  110 zł
 • Plakat Lawenda
  Plakat Lawenda

  Plakat z lawendą na polach Toskanii. Rewelacyjna głębia lawendowych...

  30 zł
 • Plakat Zachód Słońca
  Plakat Zachód Słońca

  Plakat o motywie zachodzącego słońca nad morzem. Wspaniała perspektywa...

  30 zł
 • Plakat Most Grunwaldzki
  Plakat Most Grunwaldzki

  Plakat z mostem Grunwaldzkim we Wrocławiu na podstawie zdjęcia...

  110 zł
 • Plakat drzewo
  Plakat drzewo

  Rewelacyjny plakat z motywem drzewa nad jeziorem - liście w kolorze...

  30 zł
 • Plakat Plaża
  Plakat Plaża

  Plakat z tematem plaży drukowany na wymiar. Możesz dopasować plakat do...

  30 zł
Fototapety na metry do kuchni

Kuchnia jest jednym z najczęściej ozdabianych za pomocą fototapet pomieszczeń. Równocześnie jest to też wnętrze dosyć ciężkie do ozdobienia. Powodami takiego stanu rzeczy są między innymi, niebezpieczne dla dekoracji miejsce, w kuchni operuje się pożywieniem płynami i gorącą temperaturą która może mieć bardzo nieprzyjemne finalne skutki. Kolejną...

Kuchnia jest jednym z najczęściej ozdabianych za pomocą fototapet pomieszczeń. Równocześnie jest to też wnętrze dosyć ciężkie do ozdobienia. Powodami takiego stanu rzeczy są między innymi, niebezpieczne dla dekoracji miejsce, w kuchni operuje się pożywieniem płynami i gorącą temperaturą która może mieć bardzo nieprzyjemne finalne skutki. Kolejną zagwozdką pozostaje obszar na którym znaleźć się ma sama fototapeta, ponieważ w kuchni często wykorzystuje się niemal każdą powierzchnię na szafki i inne tego typu elementy wystroju kuchni, wiele wzorów może utracić swoją pierwotną świetność z powodu wzoru którego nie można ukazać w pełni. Na te i parę innych przywar są proste rozwiązania.

Najważniejszym który sprawia że dekoracja wygląda na ścianie wyśmienicie są fototapety na metry. Określając tę kategorię najprościej można powiedzieć że są to wzory o powtarzającym się motywie, który da się powielać bez końca. Oczywiście cała operacja wykonana jest tak precyzyjnie że nie widać w którym miejscu kończy się pierwszy wzór a zaczyna jego duplikat. W ten oto sposób powstaje fototapeta która w niezwykle prosty sposób dopasuje się do każdej przestrzeni sprawiając iż wnętrze natychmiast nabiera zupełnie nowego wyrazu. Wzory należące do tej kategorii bardzo często nawiązują do natury. Tak więc znaleźć tutaj można wszelkiego rodzaju przepiękne kwiaty od polnych maków, zjawiskowe magnolie. Niezwykłą popularnością cieszą się wspaniałe w swej prostocie trawy, pomimo tak prozaicznej tematyki wprowadzają one do wnętrza niesamowicie potężną dawkę naturalnego orzeźwienia, które ma doskonały wpływ na każdego domownika. Pisząc o trawach nie można zapomnieć o bambusach. Ten orientalny akcent będzie doskonałą formą wyrazistego ozdobienia tego wnętrza. Pewne drzewa takie jak brzozy można powiedzieć wręcz naturalnie pasują do pomieszczenia jakim jest kuchnia, a ponadto przyklejenie dekoracji z całym lasem wprowadzi uczucie utworzenia dodatkowego okna na, przepiękne miejsce jakim jest taki właśnie zagajnik. Kuchnia jest miejscem przygotowywania potraw z tego też powodu do zadania jakim jest ozdobienie takiego wnętrza najlepiej nadają się owoce. W tej kategorii znaleźć można szeroką gamę możliwości stworzenia fototapety z wszelkiego rodzaju cytrusami, które pokrojone w plasterki utworzą prawdziwą falę orzeźwienia. Oczywiście znajdą się również dzieła o nieco delikatniejszym usposobieniu, mowa tu o truskawkach zatopionych w aksamitnej śmietance, takie dekoracje z pewnością nadadzą się do każdej kuchni. Na całkowicie osobną uwagę zasługuje tematyka jaką jest kawa. Te ziarna o ciemnobrązowej powłoczce doskonale nadają się do ozdobienia omawianego wnętrza, wprowadzając do niego uczucie przebywania i relaksowania się w swojej ulubionej kawiarni. Poszukując właśnie takich wzorów znaleźć można między innymi całkowicie naturalne ziarna kawy, które w sposób niezwykle delikatny wpiszą się w ogólnie panującą atmosferę kuchni jedynie lekko ją zmieniając. Ogromną popularnością cieszą się wzory przedstawiające wszelkie elementy kojarzone z rytuałem jakim jest picie kawy. Mowa tu o ciasteczkach, pałkach cynamonu, filiżankach pełnych parującego wywaru, oraz oczywiście ziarnach kawy. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu i ukazaniu tych elementów powstają jedne z najwspanialszych fototapet do ozdobienia kuchni.


Rozwiązaniem problemu jakim jest niebezpieczne środowisko panujące w kuchni stanowi laminowanie. Czyli utworzenie powłoki ochronnej która sprawi że fototapeta nabierze odporności na pewne czynniki jakimi są woda, bród, delikatne przecieranie, czy nawet wysoka temperatura.  

Więcej
na stronę
Pokazywanie 1 - 21 z 35 elementów