Obrazy tryptyki

Nowe produkty

Sprawdź tryptyki drukowane na płótnie Canvas. Szanowni Państwo, w Agaton Studio proponujemy Państwu wyjątkowe obrazy tryptyki na ścianę, które są drukowane na płótnie. Taka kolekcja potrójnych dekoracji to wspaniałe rozwiązanie z zakresu aranżacji wnętrz, które będzie się fenomenalnie prezentować na głównej ścianie w salonie, w przestronnym holu czy sypialni. Nasz asortyment z podobnym motywem lub tym samym wzorem zaadaptowanym na trzech obrazach to propozycja, która zachwyci każdego estetę! Ze względu na podzielenie wybranego motywu lub zdjęcia na trzy osobne, lecz spójne części obraz zyskuje niepowtarzalną lekkość i ma korzystny wpływ na aranżację mieszkania.

Nowojoeskie taksówki
na stronę
Pokazywanie 1 - 21 z 43 elementów

Tryptyki w Twoim domu

Nasze tryptyki wykonujemy na bawełnianym płótnie Canvas – jest to specjalistyczne płótno najlepszej jakości, rekomendowane przez specjalistów i znawców. Niezależnie od rozmiaru Państwa wymarzonego obrazu, preferowanego układu oraz kolorystyki, będzie on posiadał stałe cechy:

  • – grubość 2 cm;
  • – odstęp między obrazami w tryptyku powinien wynosić mniej więcej dwa centymetry
  • – wówczas gwarantujemy fenomenalny efekt końcowy;
  • – najlepsze płótno bawełniane Canvas;
  • – płótno naciągnięte na sosnowe krosna malarskie (zawsze wykonujemy to niezwykle solidnie dzięki zastosowaniu klinów);
  • – nadruk bezwonnymi i bezpiecznymi dla zdrowia tuszami lateksowymi;
  • – niezmiennie intensywna i nieblaknąca kolorystyka;
  • – produkt jest gotowy do powieszenia natychmiast po wyjęciu z paczki;
  • – obraz nie wymaga ramy – boki obrazu są jednocześnie fragmentem wzoru!
Proszę Państwa – tak wygląda łatwa, szybka i przyjemna metamorfoza mieszkania!
Ziarna kawy
Kawa we worku

Obrazy w najlepszej jakości to Agaton Studio

Wszystkie obrazy tryptyki od Agaton Studio są drukowane bezwonnymi tuszami HP Latex na bawełnianym płótnie. Gwarantujemy żywe, niezwykle intensywne kolory oraz staranne wykonanie – to wszystko sprawia, że obraz na długie lata stanie się ozdobą Państwa mieszkania i będzie cieszył nie tylko oko domowników, ale i gości. Ponieważ nasze obrazy wykonywane są w ramach zamówienia, możliwa jest ich dowolna konfiguracja kolorystyczna oraz dopasowanie pożądanej przez Państwa wielkości. Jesteśmy elastyczni i chętnie dopasujemy się do Państwa potrzeb!

Bardzo się cieszymy, że odwiedzili Państwo naszą stronę internetową. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w tej kategorii – w zakładce „obrazy tryptyki” znajdą Państwo wyjątkowe propozycje, które można wykorzystać wedle indywidualnych potrzeb. Zamieściliśmy tam ofertę motywów dedykowanych do kuchni, salonu, sypialni oraz przedpokoju. Zapewniamy szerokie spektrum wzorów, które zaczynają się od abstrakcji, idą przez motywy z kwiatami, a kończą na architekturze. To one zapewnią Państwu nowoczesny design w kreacji przestrzeni Państwa mieszkań i domów!