Molo - Poliptyk nr 2922

Nowy / Drukowany dla Ciebie / Dopasuj rozmiar

Poliptyk składający się z pięciu części o motywie drewniango mola. Czarno biała ozdoba ściany o wspaniałej perspektyie w formie ciekawego obrazu wieloczęściowego. Wieszając na ścianie, zyskasz lekki stylistycznie dekor o zrównoważonej kolorystyce i ponadprzeciętnej głębi starego mola. Na pewno zachwyci Cię rozmieszczenie elementów graficznych na poszczególnych częściach. Środkowy obraz przedstawia trap mola, a boczne części uzupełniają główny model o marinę oraz latarnię.

Więcej szczegółów

450 zł

 • 30x30 i 30x50 i 30x80 i 30x50 i 30x30
 • 40x40 i 40x60 i 40x100 i 40x60 i 40x40

 • Obraz wielo-elementowy wykonany na płótnie. Dekoracja składa się z pięciu obrazów, które możesz w dowolny sposób powiesić na ścianie. Nasza propozycja rozmieszczenia zakłada odstęp 2 cm między poszczególnymi częściami.

   Obrazy kaskadowe - wymiary

   

  Obrazy penaptyk wymiary

  Obraz drukowany na naturalnym płótnie Canvas, które następnie jest naciągane na sosnowe ramki – krosna malarskie.

   

  Do wykonania dekoracji użyto niemieckiego płótna, a nadruk wykonany jest  bezwonnymi, lateksowymi farbami Heward Packard.

  Obraz wielo-elementowy wykonany na płótnie. Dekoracja składa się z pięciu elementów, które możesz w dowolny sposób powiesić na ścianie. Nasza propozycja rozmieszczenia zakłada odstęp 2 cm między poszczególnymi częściami.

Podobne dekoracje

30 innych produktów w tej samej kategorii: